Графік проведення очних консультацій для учнів 11-х класів у школі І-ІІІ ступенів № 168

Графік проведення очних консультацій для учнів 11-х класів у школі І-ІІІ ступенів № 168 Оболонського району м. Києва

09.06.2020 - 24.06.2020 р.

День, дата Час Клас Предмет Кількість учнів Кабінет ПІБ учителя
Вівторок 09.06.2020 9.00 – 10.00 11-А Математика І група 5 61 Баглікова Н. М.
10.15 – 11.15 11- А Українська мова І група 8 53 Діденко С. П.
11.30 – 12.30 11- А Англійська мова І група 7 41 Єршова А. Ю.
12.45 – 13.45 11-А Історія України І група 7 53 Шкурко Т. М.
14.00 – 15.00 11-А Біологія 5 19 Фарафонова А. І.
Середа 10.06.2020 9.00 – 10.00 11-Б Українська мова 7 14 Шарупа Л. М.
10.15 – 11.15 11 - Б Біологія 5 19 Фарафонова А. І.
11.30 – 12.30 11-Б Історія України 6 14 Шкурко Т. М.
12.45 – 13.45 11-Б Англійська мова 2 41 Єршова А. Ю.
Четвер 11.06.2020 9.00 – 10.00 11-А Математика ІІ група 6 61 Баглікова Н. М.
Географія 1 48 Кравченко Д. І.
10.15 – 11.15 11-А Українська мова ІІ група 9 53 Діденко С. П.
11.30 – 12.30 11-А Англійська мова ІІ група 7 41 Єршова А. Ю.
12.45 – 13.45 11-А Історія України ІІ група 7 19 Шкурко Т. М.
14.00 – 15.00 11-А Українська мова ІІІ група 8 53 Діденко С. П.
П’ятниця 12.06.2020 9.00 – 10.00 11-Б Українська мова 7 14 Шарупа Л. М.
10.15 – 11.15 11 - Б Біологія 5 19 Фарафонова А. І.
11.30 – 12.30 11-Б Історія України 6 14 Шкурко Т. М.
12.45 – 13.45 11-Б Англійська мова 2 41 Єршова А. Ю.
Понеділок 15.06.2020 9.00 – 10.00 11-Б Українська мова 7 14 Шарупа Л. М.
10.15 – 11.15 11 - Б Біологія 5 19 Фарафонова А. І.
11.30 – 12.30 11-Б Історія України 6 14 Шкурко Т. М.
12.45 – 13.45 11-Б Англійська мова 2 41 Єршова А. Ю.
Вівторок 16.06.2020 9.00 – 10.00 11-А Математика І група 5 61 Баглікова Н. М.
10.15 – 11.15 11 - А Історія України І група 7 19 Шкурко Т. М.
11.30 – 12.30 11 - А Українська мова І група 9 53 Діденко С. П.
12.45 – 13.45 11-А Англійська мова І група 7 41 Єршова А. Ю.
14.00 – 15.00 11-А Біологія 5 19 Фарафонова А. І.
Середа 17.06.2020 ПРОБНЕ ЗНО
Четвер 18.06.2020 9.00 – 10.00 11-А Математика ІІ група 6 61 Баглікова Н. М.
Географія 1 48 Кравченко Д. І.
10.15 – 11.15 11 - А Українська мова ІІ група 9 53 Діденко С. П.
11.30 – 12.30 11 - А Англійська мова ІІ група 7 41 Єршова А. Ю.
12.45 – 13.45 11-А Історія України ІІ група 7 19 Шкурко Т. М.
14.00 – 15.00 11-А Українська мова ІІІ група 8 53 Діденко С. П.
П’ятниця 19.06.2020 9.00 – 10.00 11-Б Українська мова 7 14 Шарупа Л. М.
10.15 – 11.15 11 - Б Біологія 5 19 Фарафонова А. І.
11.30 – 12.30 11-Б Історія України 6 14 Шкурко Т. М.
12.45 – 13.45 11-Б Англійська мова 2 41 Єршова А. Ю.
Понеділок 22.06.2020 9.00 – 10.00 11-А Математика І група 5 61 Баглікова Н. М.
10.15 – 11.15 11 - А Історія України І група 7 19 Шкурко Т. М.
11.30 – 12.30 11 - А Українська мова І група 9 53 Діденко С. П.
12.45 – 13.45 11-А Англійська мова І група 7 41 Єршова А. Ю.
14.00 – 15.00 11-А Біологія 5 19 Фарафонова А. І.
Вівторок 23.06.2020 9.00 – 10.00 11-Б Українська мова 7 14 Шарупа Л. М.
10.15 – 11.15 11 - Б Біологія 5 19 Фарафонова А. І.
11.30 – 12.30 11-Б Історія України 6 14 Шкурко Т. М.
12.45 – 13.45 11-Б Англійська мова 2 41 Єршова А. Ю.
Середа 24.06.2020 9.00 – 10.00 11-А Математика ІІ група 6 61 Баглікова Н. М.
Географія 1 48 Кравченко Д. І.
10.15 – 11.15 11 - А Українська мова ІІ група 9 53 Діденко С. П.
11.30 – 12.30 11 - А Англійська мова ІІ група 7 41 Єршова А. Ю.
12.45 – 13.45 11-А Історія України 7 19 Шкурко Т. М.
15.00 – 16.00 11-А Українська мова ІІІ група 8 53 Діденко С. П.
Кiлькiсть переглядiв: 51

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.