Зіркові "Веселі старти -2019!"

Щорічно 3 грудня ми відзначаємо Міжнародний день людей з інвалідністю. Цьогоріч ми провели спортивні змагання "Веселі старти".

Традиційно ми сформували дві дружні команди, а почесним суддею наших спортивних перегонів був президент Асоціації пляжного футболу України, чемпіон Європи з пляжного футболу СЕРГІЙ ХАРЧЕНКО.

Зірковим гостем нашого свята був український хореограф, вокаліст та шоумен, призер чемпіонату світу з латиноамериканських танців, чемпіон Європи з паппінгу, віце-чемпіон з хіп-хопу у дуетах Європи, призерТанцювального Євробачення 2008 року в Глазго, універсальний танцюрист, людина, яка володіє більш ніж 150-ма танцювальними стилями, переможець 2-го сезону телепроекту "Танці з зірками" СЕРГІЙ КОСТЕЦЬКИЙ.

Своїми виступами приємно дивували присутніх наші учні: піснею - учениця 10- Б класу Нємкова Віра, танцями на роликах - учениця 8-А класу Валерія Дзюба, запальним латино - учениця 8-А класу багаторазова переможниця конкурсів з бальних танців Мотилькова Валерія.

Потужну підтримку наші команди відчували від учителів, батьків та учнів. Відеозйомку свята проводила ТРК "Київ".

Відчули, що єдності - наша сила і непереможність!