Перемога у фестивалі творчості дітей та молоді «Ми – таланти твої, Оболонь»

Наші учні живуть активним життям! Вони взяли участь у фестивалі творчості дітей та молоді з інвалідністю «Ми – таланти твої, Оболонь», представивши свої таланти в образотворчому, декоративно-ужитковому мистецтві та вокально- хоровому жанрі.

Журі відмітило високий рівень майстерності робіт наших учнів та неперевершене виконання пісні «Між нами кілометри».

12 листопада 2019 року в приміщенні Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації відбувся гала-концерт, на якому було оголошено переможців і вручено подарунки. Організовали для дітей урочистості Оболонський районний в місті Києві центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з Центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями в Оболонському районі, за підтримки відділу молоді та спорту Оболонської райдержадміністрації.

Директор школи 168 Кравчук Наталія Іванівна особисто привітала переможців цьогорічного фестивалю, учнів нашої школи:

Сорокіна Павла Юрійовича,

Любимова Федора Сергійовича,

Дорожко Віталіну Віталіївну,

Сольону Анастасію Сергіївну,

Голубову Аміну Сергіївну,

Лаврову Тетяну Сергіївну,

Сивопляс Катерину Олегівну,

Горобець Марію В’ячеславівну,

Гриценка Миколу Сергійовича,

Шаповалову Софію Максимівну,

Чорнокнижного Микиту Олександровича,

Чорнокнижного Гліба Олександровича.

Бажаємо нашим переможцям великих перемог і високих звершень! Здійснення мрій і творчого натхнення! Ми вами пишаємось!!!