Коло позитиву

В останній день навчання відбулось Новорічне свято для старшокласників. Його організаторами стали учні 9 класів. Це був час єднання, позитивних емоцій, очікування сюрпризів і подарунків.
Ми горді з того, що маємо сучасних, порядних і творчих учнів, які вміють весело і користю організовувати своє дозвілля і радіти життю.
Ми дуже вдячні за добрі й теплі слова подяки від учнів для адміністрації та вчителів за підтримку їхніх дитячих задумів.
Увесь колектив школи бажає своїм учням, найкращим на планеті Земля, здійснення усіх їхніх мрій, міцного здоров’я, успішного навчання, вступу на бюджетній основі, Любові, Добра і МИРУ!!!
Ми вас усіх любимо!