Добро починається з кожного з нас

21 грудня 2018 року відбулась благодійна акція «Святий Миколай мандрує ОХМАДИТом». Для маленьких пацієнтів різних відділень волонтери організували майстер-класи, вистави, вікторини.
Добрими чарівниками-волонтерами стали і батьки 10-А класу школи І-ІІІ ступенів № 168, перерахувавши кошти для організації яскравого та назабутнього свята.
Адміністрація школи від усього серця щиро дякує батькам за вражаючий прояв Людяності і Любові, за найкращий приклад для наших дітей!
Ми вами, неймовірними батьками, ПИШАЄМОСЬ! Ми щасливі тим, що маємо батьків з Великим і Щедрим серцем! Ви- чудові!
Бажаємо вам і вашим родинам багатства, добра, миру і щирої любові!
З великою повагою і любов’ю адміністрація школи.

/Files/images/dobro_pochinatsya_z_kojnogo_z_nas/IMG-96e45f673d3d474a9a2037199829a10e-V.jpg