Наша спільна перемога

27.09.2018 відбулося урочисте засідання ГБК в присутності МРГ та команд проектів, на якому було затверджено результати голосування й рейтинг проектів, у тому числі - проектів-переможців, які витримали шалену конкуренцію і перемогли. Один з них – проект для нашої школи «Компю’терний клас для дітей з особливими потребами у школі 168», такого сучасного унікального технічного наповнення ще немає у місті Києві, а у нас буде. Ми вже маємо досвід участі у різних проектах. І ось знову радісна новина – ми знову перемогли!

Щиро дякуємо усім тим небайдужим людям, які голосували за нього: батьки наших учнів, їхні родичі, друзі та колеги, і, звісно ж працівники школи. Це люди, які творять історію не тільки окремої школи, а й міста Києва, підтримуючи нові та прогресивні ідеї.

Робити добро – це легко!