Є мрія (Ілона Скляр) Глас телекомпанія

Ця програма – про сильну духом маленьку дівчинку Ілону Скляр та її родину, про їхню боротьбу за нормальне повноцінне життя, боротьбу зі страшним вироком – ДЦП. Ілона попри все змогла подолати хворобу і почала розвиватися. Її не лякають нові випробування, вона до них готова. Адже у неї є мрія.
Хронометраж: 23' 28"

«Україна 3000» програма «Радість дитинства - вільні рухи» На один інклюзивний клас – четверо спеціалістів

Фонд «Україна 3000» і компанія «ТНК-ВР Коммерс» нагородили переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу творчості для дітей з діагнозом ДЦП

Акція «Ти знай: я є, я – поруч!» Київський Міський педагогічний університет імені Б. Д. Грінченко 30.09.2008